Ikona serwera

Regulamin

Informacje > Regulamin

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG NA WWW.VERTEZ.PL

 1. Definicje

  1. Vertez.pl - serwis społecznościowy oferujący usługi na serwerch gier vertez.pl, którego właścicielem jest firma Vertez Hub Sp. z o.o. Rafał Skoneczny ul. Piotrkowska 6/23 90-270 Łódź NIP: 725-228-57-67

  2. Serwery gier vertez.pl - publiczne serwery gier oparte na autorskich rozwiązaniach zarządzane przez administrację vertez.pl

  3. Użytkownik / klient / gracz - osoba fizyczna lub prawna, która użytkuje serwer gier lub zakupiła usługę na stronie sklep.vertez.pl

  4. Usługa - udostępnienie użytkownikowi uprawnień na serwerze gry lub doładowanie wirtualnych punktów doświadczenia do konta gracza na serwerze vertez.pl

 2. Postanowienia ogólne

  1. Właściciel strony i sklepu zastrzega sobie pełne prawo do wprowadzenia zmian w poniższym regulaminie.

  2. Właściciel strony i sklepu zastrzega sobie pełne prawo do zmian w prowadzonych usługach oraz cenach reprezentujących usługi świadczone przez firmę obsługującą płatności.

  3. Użytkownik posiadając konto na serwerze vertez.pl akceptuje warunki ogólno przyjętej netykiety poprawnego zachowania w internecie. Jakiekolwiek próby oszukiwania systemu serwera vertez.pl na jego niekorzyść, używanie wspomagaczy, obrażanie innych oraz reklamowanie innych serwisów oraz serwerów gier może skończyć się natychmiastową blokadą konta użytkownika - tzw. banem.

 3. Płatności

  1. Płatności SMS obsługuje firma CashBill S.A. ul. Sobieskiego 2 40-082 Katowice.

  2. Płatności ONLINE oraz przelewy obsługuje firma Dotpay S.A., ul. Wielicka 72, 30-552 Kraków, Polska

 4. Reklamacje

  1. W przypadku problemów z płatnościami należy skontaktować się bezpośrednio z odpowiednią firmą obsługującą płatności SMS lub ONLINE.

  2. Płatności SMS: "Reklamacje usług premium" https://www.cashbill.pl/kontakt

  3. Płatności ONLINE: "Przelewy bankowe" lub "płatnośći kartami" http://www.dotpay.pl/reklamacje/

  4. Właściciel strony i sklepu lub firma obsługująca płatności może poprosić o udzielenie szczegółowych danych zawartych podczas transakcji w celu poprawnego rozpatrzenia problemu.

 5. Zasady użytkowania

  1. Właściciel strony i sklepu oraz firma obsługująca płatności nie ponosi odpowiedzialności za błędy popełnione przez klienta w trakcie użytkowania sklepu.

  2. W przypadku zostania zbanowanym na serwerze lub stronie za nie przestrzeganie netykiety lub naruszenie zasad gry na serwerze, klientowi nie przysługuje zwrot kosztów zakupu.

  3. Wszystkie budowle / pluginy / pomysły, które zostały stworzone na serwerze / dla serwera lub aktualnie są używane na serwerze są własnością serwera i nikomu kto tworzył tą zawartość nie przysługują zwroty / rekompensaty.

Partnerzy

LEGO